Timing en fasering
Timing en fasering
Fasering van de werken
De werken starten op 29 juni en duren, als alles vlot loopt, tot 29 augustus 2026. Dat is langer dan eerst gecommuniceerd, omdat we in tegenstelling tot wat eerder was gepland beide rijrichtingen van de Oudenaardsesteenweg zullen vernieuwen.
Om de hinder voor de omgeving en het verkeer zoveel mogelijk te beperken, worden de werken in verschillende fases uitgevoerd.
Fase 1 (29 – 30 juni 2026)
- We verwijderen de verkeerslichten en de verkeerseilanden aan het kruispunt van de Bosstraat met de Oudenaardsesteenweg (N46).
Fase 2 (1 juli – 17 juli 2026)
- We vernieuwen het wegdek op de Oudenaardsesteenweg richting Zottegem, tussen de Loskadestraat en de oprit van de E40 richting Brussel.
- Op 11 en 12 juli werken we ook aan de oprit van de E40 richting Gent.
Bouwverlof (18 juli – 9 augustus 2026)
- Tijdens het bouwverlof liggen de werken tijdelijk stil.
Fase 3 (10 – 26 augustus 2026)
- We vernieuwen het wegdek op de Oudenaardsesteenweg richting Lede, tussen de Bosstraat en de Loskadestraat.
Fase 4 (27 – 28 augustus 2026)
- We plaatsen de verkeerslichten opnieuw en werken het kruispunt met de Bosstraat verder af.