Vernieuwen rijweg de J. en M. Sabbestraat
Algemeen Overzicht
Werken naderen einde
De aannemer legt momenteel de laatste hand aan de werken. Tegen vrijdagavond 19 juni zal de rijweg worden opengesteld. We danken alle bewoners voor hun geduld.
Wat en waarom?
Vernieuwing van J. en M. Sabbestraat
Het Agentschap Wegen en Verkeer, Aquafin en de stad Menen vernieuwen de J. en M. Sabbestraat (N362), ter hoogte van de rotonde met de Kortrijkstraat (N8).
- De nutsleidingen worden verplaatst.
- De riolering wordt vernieuwd.
- Daarna wordt de rijweg zelf aangepakt.
Timing en impact?
Werken vanaf augustus 2023
- Op maandag 7 augustus 2023 startten de werken. Eerst worden de nutsleidingen verplaatst.
- Op 16 augustus 2023 startten de rioleringswerken.
- Op het einde van iedere fase gebeuren de asfalteringswerken.
Hinder voor omgeving
- Fietsers: volgen een omleiding via de Zwemkomstraat en Park ter Walle tot de Parkstrat.
- Plaatselijk verkeer: bewoners en bezoekers van de J. en M. Sabbestraat kunnen hun woning nog bereiken.
- Doorgaand verkeer: de J. en M. Sabbestraat wordt afgesloten.
- Doorgaand verkeer volgt een omleiding via de N32 en de Bruggestraat (N32b).
INFORMATIE OVER HET PROJECT
Documenten
Hieronder vindt u meer detailinformatie over het project terug, zoals getoonde presentaties.
Alle informatie over Aquafin kunt u terugvinden via deze link. Het is ook daar dat u meer informatie kan terugvinden over het project in de J. en M. Sabbestraat.
Op dezelfde webpagina kan u zich ook inschrijven voor een nieuwsbrief en kan u aangeven of u op de hoogte gebracht wil worden via een besloten WhatsApp-kanaal.