Herstelling na waterlek onder Aarschotsesteenweg
Algemeen Overzicht
Wat en waarom?
De Aarschotsesteenweg in Leuven is op dinsdag 2 september in de vroege ochtend volledig afgesloten voor het verkeer, omwille van een waterlek. Het wegdek is ernstig beschadigd net voorbij het kruispunt met het Vuntcomplex (op- en afritten E314), ter hoogte van huisnummers 386-388. De weg is lokaal afgesloten vanaf het kruispunt met het Vuntcomplex.
De waterleiding is in beheer van De Watergroep. Het lek is hersteld, maar de herstellingen van de weg zullen nog duren tot uiterlijk maandag 8 september. Dan wordt de weg opnieuw opengesteld voor al het verkeer. De weg wordt hersteld over de hele breedte (ook de fietspaden en de parkeerstroken).
Timing en impact?
Automobilisten moeten de volledige duur van de werken omrijden via de E314 en de afrit Herent (nr. 18). Fietsers en voetgangers kunnen nog altijd vrij gebruikmaken van de fiets- en voetpaden.