Overslaan en naar de inhoud gaan

Herstelling brugvoeg op oprit Noorderlaan naar A12

Herstelling brugvoeg op oprit Noorderlaan naar A12

Algemeen Overzicht

Datum

Status

Gestart

Provincie

Plaats

Weg

N180

Wat en waarom?

Vernieuwing brugvoeg

Op de oprit van de Noorderlaan (N180) naar de A12 is een van de brugvoegen aan vervanging toe. In het najaar van 2022 werd schade vastgesteld. We voerden herstellingswerken uit. Die werkzaamheden krijgen nu een vervolg: we breken de huidige voeg op en vervangen deze door een nieuw exemplaar dat we in het beton verankeren.

Timing en impact?

Doorgaand verkeer blijft mogelijk

De werkzaamheden starten op maandag 26 mei en duren tot en met dinsdag 10 juni. Gedurende die periode passeert verkeer op de brug via één rijstrook. Dat geldt zowel voor verkeer richting het noorden (A12) als richting de R1/E19. Alle bewegingen op het op- en afrittencomplex blijven mogelijk.

Tijdens de spitsuren kunnen de werken file veroorzaken op de Noorderlaan. We verwachten dat de hinder op de A12 beperkt blijft.

De planning is opgemaakt onder voorbehoud van gunstige werf- en weersomstandigheden en kan bijgevolg nog wijzigen.

Vragen? Contacteer ons

Contact
Wegen en Verkeer Antwerpen

Contactformulier