Overslaan en naar de inhoud gaan

Heraanleg Kruibekestraat en Rupelmondestraat in Bazel

Heraanleg Kruibekestraat en Rupelmondestraat in Bazel

Algemeen Overzicht

Datum

Status

Binnenkort

Weg

N419

Wat en waarom?

Volledige heraanleg

Het Agentschap Wegen en Verkeer werkt samen met Aquafin en het Lokaal Bestuur Kruibeke aan een volledige heraanleg van de Kruibekestraat en de Rupelmondestraat (N419) in Bazel. De nutsleidingen worden vernieuwd, er komt een nieuwe, gescheiden riolering en de weg wordt volledig heraangelegd. Er komen nieuwe voet- en fietspaden, een nieuwe rijweg en parkeerstroken en meer groen.

Timing en impact?

Nutswerken vanaf eind september 2026

De werken in Bazel zijn met een jaar uitgesteld. Het uitstel vloeit voort uit het feit dat de
middelen om deze wegenwerken uit te voeren op het investeringsprogramma zijn verschoven naar 2027. Om de inwoners en handelaars niet meerdere keren met grote omleidingen en hinder te confronteren, is besloten om het geheel – dus ook de voorbereidende nutswerken – met een jaar uit te stellen.

De voorbereidende nutswerken starten na de jaarmarkt van Bazel in september 2026. De effectieve riolerings- en wegenwerken zullen aansluitend volgen in het voorjaar van 2027. Inwoners en handelaars langs het tracé en in de omliggende straten krijgen tijdig nog de nodige informatie over de timing, hinder en minder-hindermaatregelen tijdens een infovergadering, alvorens de nutswerken zullen starten.

Hinder voor het verkeer

Informatie over hinder tijdens de werken kunt u steeds vinden op de site van Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht.

https://www.gemeentebkz.be/heraanleg-kruibekestraat-en-rupelmondestraat-in-centrum-bazel#anchor-hinder 

Vragen? Contacteer ons