Overslaan en naar de inhoud gaan

Plaatselijke asfalteringswerken op Diestsesteenweg (N2) in Kessel-Lo vanaf 13 april

Plaatselijke asfalteringswerken op Diestsesteenweg (N2) in Kessel-Lo vanaf 13 april

Van maandag 13 tot en met donderdag 16 april 2026 voert het Agentschap Wegen en Verkeer asfalteringswerken uit op de Diestsesteenweg (N2) in Kessel-Lo. Net voorbij het kruispunt met de Borstelsstraat en de Rerum Novarumlaan krijgt de rijweg richting Leuven over 25 meter een nieuwe asfaltlaag. Het verkeer kan tijdens de werken in beide richtingen over de steenweg blijven rijden.

Nieuw wegdek

Het wegdek van de Diestsesteenweg is plaatselijk toe aan vernieuwing. Wegen en Verkeer verwijdert eerst het bestaande asfalt en brengt daarna een nieuwe deklaag aan. Zo wordt het wegdek opnieuw veilig en comfortabel voor alle weggebruikers.

Doorgaand verkeer in beide richtingen mogelijk

Het verkeer tussen Leuven en Diest wordt via tijdelijke verkeerslichten beurtelings doorgelaten over de Diestsesteenweg. In de Borstelsstraat geldt tijdelijk eenrichtingsverkeer. Het verkeer dat vanuit de Borstelsstraat naar de Diestsesteenweg wil rijden, volgt een omleiding via de Ruiterslaan en de Molenstraat.

>> Meer info over de werken